Bir Çevreci Olarak Osman TORUN diyor ki;

U.G.S - Uğur Geri Dönüşüm ve Elyaf San. Tic. Ltd. Şti.  21 yıllık birikimlerimiz sonucu olarak Çorlu / TEKİDAĞ'da 30.000 m2 üzerinde 12.000 m2 kapalı alanı ve 100' lerce çalışanı bulunan UGS 2004 yılında kurulmuştur.

            Günümüz dünyasında gelişen teknolojinin getirdiği büyük nimetlerin yanında bazı olumsuzluklarda meydana gelmektedir. Ambalaj sektöründe kullanılan plastik ve türevlerinin yaygınlaştığı su götürmez bir gerçektir. Fakat bu kullanılan materyaller doğaya atıldığı taktirde yok olması çok uzun yıllar sürmektedir. İşte bu noktada UGS devreye girmektedir, doğaya olan saygımız geri dönüşüm konusundaki tecrübemizi daha da ileriye götürmemizde en büyük etken olmakta ve misyonumuzu dinamikleştirmektedir.

            Bizim Misyonumuz: Doğaya Saygılı Ol, Çevreni Temiz Tut ilkesidir.

Kalite ve zamanında hizmet politikasını ilke edinen UGS genç ve dinamik kadrosuna çevreye saygı düşüncesini aşılamıştır. Çorlu/TEKİRDAĞ’ da bulunan fabrikası, İstanbul ve Bursa’da bulunan toplama merkezleri ve geniş araç filosuyla hizmet anlayışını sürekli geliştirmektedir.

Atık Yönetimi gereği tüm yasal yükümlülüklerimizi yerine getirip Çevre ve Orman Bakanlığının Geri Dönüşüm Tesisi Lisansını almış bulunmaktayız. ( EK – 1 )

Çevre üzerindeki sorumluluğumuzu biliyor ve en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz.

                                                                                                                                                                     SAYGILARIMIZLA

Osman TORUN
GENEL KOORDİNATÖRUĞUR GERİ DÖNÜŞÜM VE ELYAF SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Tel:
0282 655 71 11 - 0282 655 71 12 Faks: 0282 655 71 09 Mail:info@ugurelyaf.com
Copyright 2008 © Tüm Hakları Saklıdır ve UĞUR GERİ DÖNÜŞÜM VE ELYAF SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 'ne Aittir.
Sayaç: